7236 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 16 oktober 2023 -
6096 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 4 juli 2022 -
5014 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 8 mars 2021
2273 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 26 augusti 2019 -
7094 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 27 maj 2019 -
6216 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 april 2018
6362 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 november 2017 -
3246 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 26 september 2016 -
3103 Färglitografi
Johan Petterson, 185/240 sign. -96, motivet: 20x18
Såld: 300 kr
Såldes den 14 april 2014